ARAÇ GİYDİRME HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKEN BAŞLICA BİRKAÇ MADDE BULUNMAKTADIR.

1 – Öncelikli Olarak Aracınızın Boyasının Arjinal Boya Olması Gerekmektedir. Bunun Nedeni Orjinal olmayan yada iyi bir işçilik le boyanmıyan araç kast ürün giydirildikten bir müddet sonra baskı malzemesini sökmek istediğinizde araç üzerine yaptırmış olduğunuz boyanın bazı yerlerinin kaltığını görebilirsiniz.Bu tür sorunlarla karşılaşmamanız için aracınızı yetkili servislerde boyama işlemini yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

2 – Araç Üzerine Giydirme Yapılıcak Malzemenin Kaliteli Olması Gerekmektedir. Yani Araç Üzerine Uygulama Yapılıcak Cast Folyo (Araç Giydirme İçin Üretilmiş Esnek Malzeme) Kaliteli Ve Markalı Olaması Gerekmekte.Çünkü Araçlarda En Hassas Noktalar Genelde Kanallar ,Kıvrımlar Tampon Bölgeleri Vs. Bu Malzemeler Esnek Ve Özel Yapım Olduğu İçin Bu Bölgelerde Kaportaya Ve Boya Üzerine Tutunması Çok Daha Uzun Ömürlüdür.Ürün Esnekliği Sayesinde Bölgenin Şeklini Kolayca Alır ve Zemine Adapte Olur.Bu şekilde araç üzerindeki reklamınız yıllara meydan okur.

3 – Dijital Baskı Yaptırıcağınız Firmanın Araç Giydirmede ki Tecrübesi Araç Giydirmeleriniz Öncelikle Bilgisayar Ortamında Aracınızın Markasına Ve Modeline Göre Orjinal Araç Marka ve Model Çizimi Üzerinde Hazırlanmaktadır. Buradaki Amaç Reklamınızı Ve Sizi Dış Dünyaya İyi Tanıtabilmek İçin Ürünlerinizi Ve Logonuzu Doğru Orantılı Olarak Yerleştirmektir. Sonraki İşlem Dijital Baskısı Yapılan İş En Az 24 Saat Dinlendirildikten Sonra Araç Uygulama Bölümünde Özel Temizleyici Solisyonlarla Araç İyice Temizlendikten Sonra Araç Üzerine Dijital Basıkının Yani Kast Folyonun Uygulanmasıdır.Burada en kıritik nokta malzeme kalitesiyle birlikte işçiliğin maksimum düzeyde olması gerekmektedir.Çünki işçilik zayıf olursa malzemeniz ne marka olursa olsun bir müddet sonra işçiliğin zayıf olduğu kısımlarda kabarcıklar kalkmalar ve sınrasında malzeme yırtılması ortaya çıkabilir.İmran Reklam Olarak Reklam firmanızı seçerken yapmış olduğu işleri göz önünde bulundurmanızda fayda olduğunu belirtelim.

4 – Araç Giydirmelerinizde Reklamınızı Yapan Firmanın Dijital Baskı Makinelerinin Yüksek (Dpi) Kaliteli Ve Boyasının Orjinal Olması Gerekmektedir. Buda Size Makinenin İyi Olması Yüksek Dpi(Makinanın Baskı Kalitesi) Baskının İyi Çıkmasına Dijital Baskı Makinesinin Kullandığı Boyanın Da Orjinal Olması Reklamınızın Araç Üzerinde Çok Daha Uzun Ömürlü Olasına Ve Uzun Yıllar Renklerin Solmadan Devam Etmesine Neden Olur. (Tabi Firmamız Teknolojide Son Nokta Olan 1440 Dpi Çözünürlüklü Makinelerimizle Ve Orj. Boyalarıyla Sizlere Hizmet Vermektedir.)

5 – Ve En Önemlisi Araç Giydirmesi Yapıcak Firmanın Size Sunduğu Garanti.

6 – Araç Giydirme Malzemesi Aracınızın Orjinal Boyasını Güneş Işınlarına Karşı Korumaktadır.

7 – Araç Giydirme Uzman Bir Ekip Tarafından Yapılmalı ve işçiliğin maksimum kalitede olması gerekmektedir.

8 – Araç Giydirme işlerinizi Daha Uzun Ömürlü Nasıl Kullanabilirsiniz. Araç Giydirme de Daha Uzun Ömürlü Olması İçin Laminasyon(Koruyucu Şeffaf Cast Tabaka) Yaptırabilirsiniz.

Bu Ürün raç Giydirme De Baskısı Yapılmış Cast Folyo 24 Saat Dinlendirildikten Sonra Üzerine Şeffaf Cast Laminasyon İle Kaplanır.

Bu Şeffaf Cast Laminasyon Dijital Baskınızı Güneş UV Işınlarından Korur Böylece Dijital Baskının Solmasını Geciktiri.